Milí zákazníci v době 19.07.- 26.07. 2024 z důvodu čerpání dovolené neexpedujeme.
Objednávky přijímáme nepřetržitě

ItalWax FilmWax zrníčka vosku NATURAL

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (3)Počet hvězdiček je 5 z 5
-5%
187 bodov do věrnostního systému
Cena
od 187 Kč s DPH

Původní cena
196 Kč s DPH

Ušetříte
5% (9 Kč)

Výrobce
ItalWax

Kód produktu
P953290

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje

ks
Přírodní speciální vosk pro depilaci, který se rozehřívá v plechových nádobách. Nanáší se špachtlí ve velmi tenké vrstvě, odstraňuje se jako filmwax bez použití depilačního papíru.
Střední hustota vosku s titan dioxidem. Vyznačuje se vysokou plasticitou a zároveň nevytváří elastické nitě. Nezanechává podráždění nebo zarudnutí na kůži. Vhodný k odstranění silných a krátkých chloupků.
 
Ideální na podpaží a bikiny.
 
Transparentní tzn. fólie vosk odstraňuje se jako filmwax. Vyžaduje krátkou dobu tuhnutí, což umožňuje zkušeným kosmetičkám provádět depilaci poměrně rychle a šetřit tak čas. Je vhodný k odstranění silných a krátkých chloupků. Vosk v granulkách umožňuje kosmetičce v každém okamžiku přidání potřebného množství vosku do nádoby a pokračovat v práci bez přerušení.
 
Průměrná spotřeba na jednoho zákazníka je 100g. Doporučená teplota ohřevu Max. 42 stupňů.
 
Postup depilace filmwaxem :
 
1. Předehřejte vosk na pracovní teplotu 42 stupňů
2 . Použijte předdepilační tonikum k odmaštění pokožky a smytí drobných nečistot z pokožky
3. Naneste malé množství filmwaxu – nanáší se špachtlí v tenké vrstvě, bez ohledu na směr růstu chloupků. Na konci nechte malé tzv. „oslí ucho“, které později použijete jako úchyt pro odstranění vosku. RADA: Nespěchejte v průběhu aplikace, vosk nanášejte tak, aby se opravdu dobře přilepil na pokožku
4. Vosk ztvrdne během 3 – 4 sekund. Během této krátké doby by se na vosk měly uchytit všechny chloupky (při dotyku by se vám vosk neměl lepit na prsty)
5. Natáhněte pokožku v opačném směru depilace ( díky tomu vosk strhnete rychleji )
6. Opakujte postup na další části pokožky
7 . Po dokončení depilace použijte podepilační bezolejové přípravky.
 
Běžné chyby při práci s filmwaxem:
1 . Vosk se táhne jako karamel a jeho odstranění je náročné = vosk neměl dostatek času k vytvrzení = aplikujte na místo opět malé množství vosku, vyčkejte 2 – 3 sekundy a odstraňte.
2. Po odstranění vosku některé chloupky nejsou pryč = vosk se nanáší povrchově, bez dostatečného tlaku špachtle na kůži se chloupky nedostaly do vrstvy vosku = aplikujte vosk na oblasti kůže, kde vám chloupky zůstaly a opakujte depilaci.
3.Vosk netvrdne = aplikovaná vrstva je příliš silná = tento vosk se nanáší ve velmi tenké vrstvě = vosk pečlivě roztírejte po vámi zvolené ploše a použijte mnohem tenčí vrstvu.
4. Po odstranění zůstává kraj vosku na pokožce =  nerovnoměrná aplikace vosku = vosk musí být nanášen ve stejné vrstvě jak na okrajích, tak i uprostřed.