Vítejte v Italwaxu v Čechách!
Naše společnost Depiluj, s.r.o. jako výhradní dovozce a distributor pro Českou republiku zastupuje profesionální italskou depilační kosmetiku firmy Filo Bianco Srl.
Italwax nabízí profesionální kosmetiku pro depilaci vyrobenou v souladu s moderní a klasickou italskou recepturou pod přísným dohledem své soukromé laboratoře v Miláně. Výrobní linka je vybavena nejnovějším německým a italským zařízením, které zachovává nedotčené přírodní a organické suroviny používané během výrobního procesu. Všechny vosky Italwax mají vysokou přilnavost (schopnost bezpečně se spojit s chloupky), díky čemuž je procedura odstraňování chloupků nejúčinnější, rychlá, bezpečná a relativně bezbolestná.
Orientujeme se na potřeby zákazníka v oblasti depilace, aby u nás mohl koupit co potřebuje a aby mu byl poskytnut ten nejlepší zákaznický servis.
Velmi rádi u nás přivítáme maloobchodní zákazníky, kteří preferují domácí použití, kosmetické a depilační salony ale i zákazníky, kteří by s námi rádi spolupracovali na velkoobchodní úrovni.